چینی بنا
خانه / توالت فرنگی / خرید توالت ایرانی | فروشگاه اینترنتی انواع توالت و روشویی

خرید توالت ایرانی | فروشگاه اینترنتی انواع توالت و روشویی

خرید توالت ایرانی و انواع لوازم بهداشتی از فروشگاه های اینترنتی انواع توالت و روشویی راهی برای خرید غیر حضوری برای افرادی است که فرصت خرید و مراجعه به بازار را ندارند. خرید توالت ایرانی و سنگ توالت ایرانی در نمونه های مختلفی به وسیله شرکت های گوناگونی ساخته می شود که هر کدام برند خاصی داشته و با نام تجاری مشخص به فروش می رسند. جنس سرامیک و متریال اولیه که برای ساخت این قطعات به کار می رود متفاوت بوده و از این رو قیمت آن نیز دارای طیف متنوعی است. نقاشی های به جای مانده از دوران نخستین تاریخ نشان دهنده استفاده از توالت از زمان های قدیم تا کنون است.

خرید توالت ایرانی | فروشگاه اینترنتی انواع توالت و روشویی

بزرگترین تولید کننده انواع توالت و روشویی

بزرگترین تولید کننده انواع توالت و روشوییاستفاده از توالت همواره نیاز انسان بوده و در واقع جزء نیاز های حیاتی و ضروری او به شمار می رفته است. تاریخ استفاده از توالت به دوران هخامنشی بازمی گردد. از آن جا که این اقوام به سلامت مفاصل خود اهمیت زیادی می دادند، سکوهایی به شکل صندلی درست می کردند که وسط آن خالی بود و به سیستم تخلیه وصل می شد.

با گذشت زمان در ساخت و طراحی و تغییر شکل توالت تغییراتی ایجاد شد و استفاده از توالت های ایرانی به شکل امروزی طی تحولات تاریخی گسترش یافت.

تولید انواع توالت و روشویی به قیمت عمده در هر زمان در اختیار تولید کنندگان و سازندگانی بوده است که برخی از آنها در حال حاضر به بزرگ ترین تولید کنندگان این صنعت که برای خرید توالت ایرانی در اختیار قرار میدهند . در مجموعه تولیدی این صنعتگران نمونه های زیر قابل مشاهده است:

 • مدل های متوسط که از چینی درجه دو یا یک تهیه شده اند
 • مدل های ارزان قیمت
 • مدل های ساده و تهیه شده از چینی درجه سه
 • مدل های لوکس و لاکچری مناسب خاص پسندان و ساختمان های لوکس

از مواد مختلفی برای ساخت این قطعات استفاده می شود که ممکن است کیفیت متفاوتی داشته باشند و تامین کننده نیاز سلایق گوناگون باشند.

بازار چینی آلات بهداشتی در ایران

بازار چینی آلات بهداشتی در ایرانچینی آلات بهداشتی و شیرآلات ساختمانی شودر در فضای داخلی حمام و دستشوئی و همچنین داخل آشپزخانه به کار برده می شوند. این محصولات در حال حاضر هم شامل نمونه های داخلی و هم مدل های خارجی بوده و با کیفیت های گوناگونی به فروش می رسند.

در مراکز فروش مدل های مختلفی وجود دارد که می توان موارد زیر را بر شمرد:

 • مدل های ساده و تهیه شده از چینی و مواد اولیه درجه سه
 • مدل های لوکس و لاکچری مناسب ساختمان های لوکس
 • مدل های متوسط که از چینی درجه دو یا یک تهیه شده اند

هر کدام از این مدل ها خود دارای طیف گسترده ای است که امکان انتخاب را برای خرید توالت ایرانی به همه افراد از هر گروه و طبقه اجتماعی فراهم می سازد.

چینی آلات بهداشتی از هر گونه ای که باشند، نیاز به مراقبت های خاصی دارند که هم تضمین کننده کیفیت آنها باشد و هم در اثر استفاده از مواد شوینده دوام و استحکام خود را از دست ندهد. از این طریق می توان با جستجو در بازارنسبت به  خرید بدون واسطه توالت ایرانی در مدل های مختلف اقدام کرد که دارای شرایط ذکر شده باشند.

عرضه انواع دستشویی ایرانی و فرنگی

عرضه انواع دستشویی ایرانی و فرنگیدستشویی های ایرانی در ابتدا شکل امروزی را نداشتند و چیزی شبیه دستشویی های فرنگی بودند. پیدایش چننی دستشویی هایی را به زمان مغول نسبت می دهند. طبق منابع تاریخی مغول ها برای انجام عمل دفع چاله ای در زمین می کندند و روی آن می نشستند. به این ترتیب با گذشت زمان نشستن بر روی سکو ها جای خود را به زمین داد.

بنابراین آنچه که امروزه به عنوان توالت فرنگی شناخته می شود، توالت مربوط به دوران هخامنشی است و ریشه در فرهنگ ایرانیان دارد نه فرهنگ غربیان.

سبک ساختمان سازی و معماری در حال حاضر به گونه ای شده است که معمولا سرویس های بهداشتی دارای هر دو نوع توالت فرنگی و ایرانی می باشند. در واقع گسترش زندگی آپارتمان نشینی مسبب این تغییرات می باشد.

از این رو در بازار فروش چینی آلات بهداشتی نمونه تولیدات مختلف متعلق به شرکت های داخلی و خارجی از قبیل:

 • کاسه توالت مشکی، کاسه توالت ایرانی، سنگ توالت مشکی
 • کاسه توالت چینی، سنگ توالت فرنگی، سنگ توالت استیل

در معرض فروش و در اختیار مشتریان برای خرید توالت ایرانی و شیرآلات ساختمانی گلپایگان قرار داده می شود.

بهترین قیمت توالت ایرانی در بازار

بهترین قیمت توالت ایرانی در بازاربهترین قیمت کاسه توالت ایرانی در بازاربرای خرید توالت ایرانی  بستگی به جنس و مواد اولیه ساخت این تجهیزات دارد. نوعی از این وسایل از فلز استیل ساخته می شوند که ضد زنگ هستند و دارای مشخصات زیر می باشند:

 • کشور تولید کننده ایران
 • گارانتی مادام العمر
 • قابلیت چاپ لوگو
 • تولید در رنگ های طلائی و نقره ای
 • دارای سیفون
 • ساخته شده از فلز استنسل استیل و ضد زنگ

این وسایل مطابق استاندارد های اروپائی ساخته شده و مطابق فرهنگ ایرانیان طراحی شده است. از این نوع کاسه توالت برای مکان های عمومی نظیر پارک ها، بیمارستان ها و مساجد و مراکز تجاری می توان استفاده نمود.

برای خرید توالت ایرانی تولید ایران و سنگ توالت ارزان بر اساس نیاز بازار می تواند طیف گسترده ای را در بر گیرد. به این ترتیب همه افراد قادر خواهند بود مدل و طرح مورد نظر را با قیمت دلخواه خود خریداری نمایند.

فروش عده انواع کاسه توالت ایرانی

فروش عده انواع کاسه توالت ایرانیکاسه توالت ایرانی دارای مشخصات مختلفی است که بر همین اساس گروه بندی می شود. عموما این وسایل با سه کیفیت ساخت و با سه درجه متفاوت تولید می شوند. علاوه بر این، این لوازم از جهات زیر نیز با هم تفاوت دارند که عبارتند از:

 • درجه یک، درجه دو و درجه سه
 • رنگ لعاب، کشور سازنده و شرکت تولید کننده
 • نوع طرحی
 • عمق
 • نوع آبریز
 • نوع بسته بندی
 • وزن

این معیار ها هر کدام به نوبه خود عاملی موثر در قیمت و کیفیت متفاوت خواهد بود. بهترین کاسه توالت ایرانی برای خرید توالت ایرانی پس از تولید در کارخانجات توسط سیستم های فروش عمده به مراکز مختلف ارسال می شوند. این اجناس در فروشگاه های عرضه کننده چینی آلات بهداشتی و انواع سرامیک و کاشی به فروش می رسد و عمده فروشان کار فروش و خرید توالت ایرانی برند های متعلق به شرکت های مختلف را بر عهده دارند.

خریدار کاسه توالت ایرانی ارزان

خریدار کاسه توالت ایرانی ارزانهمان طور که توضیح داده شد، کاسه توالت با کیفیت های گوناگونی تولید می شود که بر همین اساس عاملی موثر بر قیمت گذاری محصول خواهند بود.

کاسه توالت ایرانی ارزان برای خرید توالت ایرانی معمولا از نوع درجه دو یا درجه سه می باشد که در ظاهر تفاوت آنچنانی با نوع درجه یک ندارد، و ممکن است دارای لب پریدگی یا سایر عیوبی باشد که از چشم افراد مختلف به دور بماند.

خریداران توالت ایرانی که نسبت به خرید توالت ایرانی درجه یک به دنبال مدل هایی هستند که در عین داشتن کیفیت لازم، از قیمت مناسب و ارزان نیز برخوردار باشند. به این منظور ممکن است در زمان هایی که فروشندگان و تولید کنندگان دست به فروش مستقیم یا فروش ویژه می زنند این افراد خرید توالت ایرانی خود را انجام دهند.

عموم خریداران به دنبال خرید توالت ایرانی و کاسه توالت با مشخصات زیر می باشند:

 • دارای ابعاد مناسب باشد.
 • به راحتی تمیز شود.
 • استاندارد باشد.

مستحکم بوده و در برابر آب و رطوبت دوام لازم را داشته باشد. بنابراین خرید توالت ایرانی یک محصول با کیفیت و با مشخصات فوق اهداف مشترک تمامی خریداران را در بر می گیرد.

فروشگاه اینترنتی کاسه توالت ایرانی چینی

فروشگاه اینترنتی کاسه توالت ایرانی چینیبرخی از مدل های کاسه توالت در مقایسه با مدل های دیگر قیمت بیشتری دارند. این سنگ توالت ها می توانند در ترکیب با فلزاتی مانند مس طرح های بسیار زیبایی را که جزء اقسام روشویی مدرن و لوکس در بر گیرند.

بخشی از برند های تولید کننده کاسه توالت در بازار متعلق به کشور چین بوده و از ارقام وارداتی به شمار می روند.

بیشتر مدل هایی که به آن اشاره شد را می توان از طریق فروشگاه های اینترنتی تهیه نمود. فروش اینترنتی توالت سیفون دار و عرضه توالت ایرانی برای خرید توالت ایرانی از طریق مراکز اینترنتی به همراه:

 • ذکر مشخصات فنی و توضیحات لازم
 • ارائه تصویر
 • ارائه قیمت توالت ایرانی و معرفی مراکز فروش توالت ایرانی و کاسه توالت ارزان

صورت می گیرد. از این رو کسانی که به دنبال خرید آنلاین خرید توالت ایرانی می باشد می توانند پس از مشاهده مدل ها و برند های گوناگون به خرید غیر حضوری و ثبت سفارش آنلاین به این فروشگاه ها بپردازند.

سفارش عمده و جزئی انواع توالت و روشویی

سفارش عمده و جزئی انواع توالت و روشوییدر سال های اخیر ارقام متفاوتی از روشویی و توالت به بازار آمده که یک انتخاب درست از این وسایل می تواند تا حد زیادی تغییر دهنده فضای داخلی سرویس های بهداشتی باشد.

لازم به ذکر است که برای هر یک از محیط های اداری یا مسکونی یا فضا های عمومی روشویی و توالت های متفاوتی سفارش داده می شود. مثلا برای فضای پارک ها، بیمارستان ها و مراکز تجاری از انواع روشویی و توالت استیل نیز استفاده می شود.

از این رو بنا به مکان کاربرد، خرید توالت ایرانی متفاوتی از تجهیزات بهداشتی صورت می گیرد. سفارش عمده و جزئی این کالا روندی متفاوت دارد. از آن جا که در سفارش عمده تیراژ خرید توالت ایرانی بالاست بنابراین خریداران لازم است که دقت کافی را در خرید نوع مناسب و با کیفیت داشته باشند. زیرا هزینه ای که بابت خرید خرید توالت ایرانی یک کالا به شکل عمده پرداخت می شود، در صورت خرید توالت ایرانی نامناسب با ضرر های مالی زیاد و جبران ناپذیری همراه خواهد بود.

فروشنده جدیدترین سنگ های توالت

فروشنده جدیدترین سنگ های توالتیکی از مهمترین مسائلی که در خرید تجهیزات بهداشتی قابل مشاهده است، تولید جدید ترین وسایل و قطعات بهداشتی مانند سنگ توالت است. به طور مثال برخی انواع این کالا از نوع طبی هستند و کمترین آسیب را در هنگام نشستن بر ستون فقرات وارد می سازند. طراحی ارگونومیک سنگ توالت مطابق با فیزیولوژی بدن انسان سبب شده است که انواع طبی آن امروزه از فروش بالایی برخوردار باشد.

سنگ توالت یکی از تجهیزات مرتبط با سرویس بهداشتی است که دارای تنوع زیاد هم از جهت قیمت و هم از نظر مدل و طرح می باشد. یکی از مزایای این کالا این است که از مواد و متریال مختلفی برای ساخت روشویی استفاده می شود که هر کدام به نوبه خود توسط گروه های خاصی خریداری می شود.

فروشندگان سنگ توالت در مجموعه فروش تولیدات و خرید توالت ایرانی شرکت های مختلف را به همراه خصوصیات هر کدام به مشتریان معرفی کرده و می توانند در مورد خرید توالت ایرانی یک نمونه یا برند خاص اطلاعات لازم را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند.

خرید عمده توالت ایرانی زمینی

خرید عمده توالت ایرانی زمینیدستشویی های ایرانی در ابتدا شکل امروزی را نداشتند و چیزی شبیه دستشویی های فرنگی بودند. پیدایش چننی دستشویی هایی را به زمان مغول نسبت می دهند. طبق منابع تاریخی مغول ها برای انجام عمل دفع چاله ای در زمین می کندند و روی آن می نشستند. به این ترتیب با گذشت زمان نشستن بر روی سکو ها جای خود را به زمین داد. از آن پس بود که توالت های ایرانی به مرور زمان شکل امروزی را پیدا کردند.

بنابراین آنچه که امروزه به عنوان توالت فرنگی شناخته می شود، توالت مربوط به دوران هخامنشی است و ریشه در فرهنگ ایرانیان دارد نه فرهنگ غربیان.

جهت خرید توالت ایرانی زمینی به صورت عمده مراجعه به عمده فروش، نخستین گام خرید به شمار می رود. عمده فروشان کاتالوگ تولیدات شرکت های مختلف را به خریدار خرید توالت ایرانی نشان می دهند. همچنین می توانند در مورد ویژگی های منحصر به فرد یک محصول و قیمت مناسب برای خرید توالت ایرانی آن پیشنهاد های خاصی را ارائه نمایند.

بنابراین عمده فروشان می توانند به عنوان مهمترین مرجع برای خرید توالت ایرانی بطورعمده مورد مراجعه قرار می گیرند.

راهنمای انتخاب انواع توالت ایرانی

راهنمای انتخاب انواع توالت ایرانیانواع توالت ایرانی توسط شرکت های مختلفی تولید می شود. کیفیت تولید هر یک از این شرکت ها متفاوت است و ارقام درجه یک تا سه این محصولات در بازار دارای مشتریان خاص خود می باشد.

از آن جا که کیفیت ساختمان هایی که ساخته می شوند متفاوت است از این رو بنا به نوع ساختمان طراحی شده کاسه توالت های مختلفی انتخاب می شوند. مثلا برخی از ساختمان های لوکس از انواع توالت ایرانی لوکس و لاکچری به شمار می روند که جزء گران ترین انواع نیز به شمار می روند.

در هر صورت از هر نوع خرید توالت ایرانی که خریداری شود، باید به خرید مدلی پرداخت که استاندارد بوده و به راحتی قابل نظافت باشد و از استقامت و استحکام لازم برخوردار باشد.

بهترین برند های توالت در ایران

بهترین برند های توالت در ایرانبهترین برند های توالت در ایران توسط شرکت های برتر تولید کننده طراحی شده و به فروش می رسد. برخی از این شرکت ها به دلیل کیفیت بالای تولیدات، بخشی از محصولات خود را به بازار کشور های دیگر نیز ارسال می دارند.

به این صورت برند های برتر در رقابت با سایر تولید کنندگان موفق عمل نموده و توانسته اند گوی سبقت را از آنها بربایند. مهمترین فاکتور هایی که در زمینه  خرید توالت ایرانی توسط این شرکت ها در نظر گرفته شده و سبب موفقیت و پیشبرد اهداف آنها شده است عبارتند از:

 • تولید جدید ترین نمونه ها با کیفیت مناسب و استحکام زیاد
 • تولید محصولاتی با قیمت مناسب که امکان خرید را برای همه افراد مهیا سازد.
 • خلاقیت و نو آوری و تلاش برای جلب رضایت مشتریان
 • رعایت استاندارد های تعیین شده از سوی موسسات مربوطه

بدین ترتیب خرید تولیدات بهترین برند ها می تواند اطمینان خاطر خریداران را به خود جلب نموده و اطمینان خاطر آنها را فراهم نماید.

جهت خرید و فروش این محصولات با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128995693
تلفن : 02188520929
آدرس کانال: chinibana@
پست الکترونیکی: info@chinibana.com

مطلب پیشنهادی

توالت فرنگی تاشو دیواری | شرکت های تولید کننده توالت فرنگی تاشو

اگر شما هم تا کنون قصد خرید توالت فرنگی  را داشته اید ، حتما با سوالاتی همچون :قیمت توالت فرنگی ارزان چقدر است؟توالت فرنگی مبله تاشو را از کجا میتوان تهیه

پاسخی بگذارید

چینی بنا