چینی بنا
خانه / روشویی / قیمت انواع روشویی کابینتی | بهترین برند روشویی در بازار

قیمت انواع روشویی کابینتی | بهترین برند روشویی در بازار

قیمت انواع روشویی کابینتی تولید شده از بهترین برندهای روشویی در بازار را در این سایت بیابید . روشویی از جمله وسایل مورد استفاده در سرویس بهداشتی است و دارای اهمیت بالایی بوده که شستشوی دست و صورت را به راحتی می‌توان در آن انجام داد. اما امروزه این محصولات با تکنولوژی‌های مدرن تولید، کاملا تغییر و تحول پیدا کرده و در نتیجه با مدل‌های جدیدی مانند روشویی کابینتی تولید وعرضه شده‌اند. این مدل یکی از بهترین ها ااست که هم جلوه خاص و زیبایی را به فضای سرویس بخشیده و هم دارای کارکرد بسیار مناسبی است. در پایین آن یک کابینت قرار دارد که محصولات شوینده را می‌توان در آن جا داد. حالا اگر برای تهیه این محصول، سراغ مراکز مجاز بروید، می‌توانید آن را با بهترین برند روشویی در بازار پیدا کرده و همینطور از قیمت انواع روشویی کابینتی مطلع شوید.

قیمت انواع روشویی کابینتی | بهترین برند روشویی در بازار

تولید عمده انواع روشویی در ایران

تولید عمده انواع روشویی در ایرانتولیدکنندگان فعال و کارخانه های تولیدی در حوزه تولید وسایل و تجهیزات سرویس بهداشتی، دست به اقداماتی مفید در این حیطه زده و انواع و اقسام این وسایل را در معرض تولید پیشرفته قرار داده اند.
مانند روشویی که یکی از مهم ترین تجهیزات و وسایل سرویس بهداشتی تلقی شده و به مکانی مناسب جهت شستشوی دست و صورت تبدیل شده است.
اما با توجه به تغییر روند تولید مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا، قیمت انواع روشویی کابینتی کاهش یافته و اکنون روشویی‌های بهداشتی نیز به شکل و شمایلی جدید و کاملا متناسب با فضاهای امروزی در آمده و علاوه بر جنبه‌ی کارکردی، از جنبه‌ی زیبایی نیز اهمیت بسزایی را پیدا کرده اند.
یعنی به کمک آن‌ها می‌توان فضایی شیک و جذاب را پدید آورد و از یک نتیجه عالی لذت برد!

حالا به تبع تغییرات مثبت و سازنده تولید کنندگان در جریان تولید این وسایل بسیار کاربردی و مهم، انواعی از روشویی‌ها در این نمونه‌ها تولید و به شرکت های بازرگانی عرضه شده اند:

 • روشویی کابینت دار
 • روشویی پایه دار
 • روشویی بدون پایه

از میان مدل‌های نامبرده، روشویی‌های کابینت دار از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده که البته این محبوبیت، از جلوه مناسب و دلنشین آن‌ها اول از همه نشات می‌گیرد. و قیمت انواع روشویی کابینتی کمتری داشته باشند .

بازار فروش محصولات بهداشتی در تهران

بازار فروش محصولات بهداشتی در تهرانمحصولات سرویس بهداشتی مانند شیرآلات و غیره از ضروری ترین وسایل مورد استفاده محسوب می‌شوند که در هر خانه و فضای بسته ای موجود بوده و کارکرد مناسب و قابل قبولی را از خود بروز می‌دهند.
طراحانی که به طراحی این محصولات پرداخته اند؛ با توجه به تغییر سلایق امروزی و متناسب با نظر همه افراد، آن‌ها را در مدل‌ و سبک کاملا نو و مدرن ارائه ساخته‌اند.
به دنبال این مدل‌ها و اجرای انواع محصولات سرویس بهداشتی جدید، سرویس‌هایی متفاوت تر از گذشته و البته چشمگیرتر به وجود آمده اند که نتیجه نهایی کار را تماشایی ساخته‌اند.
اما یکی از متفاوت ترین و پرکاربرد محصولات سرویس بهداشتی که بیش از بقیه وسایل، مهم جلوه می‌کند؛ روشویی است.
روشویی اگر با مدل جذابی مانند روشویی کابینتی pvc همراه باشد که عالی است؛ چون هم نتیجه بصری کار را بهتر کرده و هم نتیجه کارکردی را بهبود خواهد بخشید.
این مدل روشویی، علاوه بر اینکه جذابیت فوق العاده ای را در خود جای داده؛ بلکه با مزیت هایی بی‌نظیر نیز برای مصرف کنندگان همراه بوده است.که یکی از آنها کاهش قیمت انواع روشویی کابینتی است .

در هر حال اگر به بازار فروش روشویی کابینتی یا حتی فروش روشویی چینی که در تهران، بیشترین حضور را دارند سر بزنید؛ می‌توانید آن‌ها را با این سبک‌های فوق‌العاده دیده و انتخاب نمایید:

 • روشویی کابینتی سنتی
 • روشویی کاببنتی معاصر
 • روشویی کابینتی کاتیج
 • روشویی کابینتی دیواری
 • روشویی کابینتی تک
 • روشویی کابینتی باز

در حین انتخاب این وسایل، می‌توانید نگاهی هم به سایر محصولات سرویس بهداشتی مانند شیرآلات انداخته و در آخر، هم از ارزانی قیمت انواع روشویی کابینتی  از طریق بازار تهران و هم به شیرآلات بهداشتی ارزان دسترشی داشته باشید.

لیست قیمت انواع روشویی کابینتی

لیست قیمت انواع روشویی کابینتیروشویی کابینتی بهترین طرح و ایده از سوی طراحان مبتکر و هنرمند بوده که می‌توان آن را به عنوان یکی از گزینه‌های ایده آل و مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی‎‌های لوکس معرفی کرد. اما بدیهی است قیمت انواع روشویی کابینتی نیز مطرح میباشد .
یقینا حمام و سرویس‌های لوکس باید با محصولات بهداشتی که متقارن و هماهنگ با آن‌ها باشد پر شوند که در آخر به شکل نتیجه استاندارد خود را نشان دهد.
در واقع اولین چیزی که توجه فرد را در چنین حمام و سرویس‌هایی جذب خود می سازد؛ نوع محصولات بهداشتی به کار برده شده است که تاثیری بالا را در دکوراسیون داخلی این فضاها به جای می‌گذارد.

اما حالا باید به بررسی دقیق‌تر روشویی کابینتی بپردازیم که در این صورت از نظر محل اجرا و نصب اگر بخواهیم آن را مورد تحلیل و دسته بندی قرار دهیم؛ می‌توان این گزینه‌ها را بیان ساخت:

 • روشویی کابینتی گوشه ای: این مدل روشویی کابینتی، سه گوش بوده و اجرای آن تنها در کنج دیوار ممکن می‌باشد که البته نتیجه‌ای دلچسب و متفاوت را ایجاد خواهد کرد و برای سرویس‌های لوکس، درجه یک به نظر می آید.
 • روشویی کابینتی وسط: همانطور که از اسمش پیداست؛ در وسط دیوار نصب شده و می‌تواند آن هم نتیجه ای دلخواه را به وجود بیاورد.

موضوع دیگری که باید گفت؛ این است که قیمت انواع روشویی‌های کابینتی،  در جنس‌های مختلفی مانند چوبی، پلاستیکی و … موجودند که در این حالت با لیست قیمت متغیری همراه می‌باشند.
در مورد روشویی‌های مورد استفاده دیگر هم باید گفت که قیمت انواع روشویی کابینتی ، سنگی، قیمت روشویی نیم پایه، قیمت انواع روشویی کابینتی چینی و تمامی نمونه‌های دیگر، با توجه به تفاوتی که میانشان وجود دارد؛ سطوح مختلفی را شامل می‌گردد.

بهترین برند روشویی در بازار

بهترین برند روشویی در بازارروشویی و شیرآلات ساختمانی گلپایگان با هر مدل و طرحی که در بازار موجود می‌باشد؛ برخاسته از برندهای مختلفی است که آن را عرضه کرده اند.که قیمت انواع روشویی کابینتی آن متفاوت است
برندهای عرضه کننده این محصول، همان عرضه کنندگان سایر محصولات سرویس بهداشتی و حمام هستند که برخی از آن‌ها نامدارتر و معروف ترند و بعضی دیگر نیز دارای نام و آوازه کمتری‌اند.
مطمئنا آن دسته از برندهای عرضه روشویی که اعتبار و شهرت کافی را در بازار کسب کرده اند؛ آن را مدیون تلاش‌های بیشتر خود بوده و در نهایت روشویی‌های با کیفیت‌تر و کمترین قیمت انواع روشویی کابینتی را هم به نمایش در آورده اند.
پس برای حصول به بهترین نتیجه‌ی حاصل از انتخاب و حالا که قرار است مبلغ زیادی را بابت خرید پرداخت کنید؛ بهتر است روشویی متعلق به برندهای برتر را انتخاب نمایید.
جهت آشنایی با برندهای مذکور و در نهایت انتخابشان، تنها راه عاقلانه، اقدام از طریق مراکز مجاز فروش ابزارآلات بهداشتی ساختمانی است.

سفارش اینترنتی روشویی های پایه دار

سفارش اینترنتی روشویی های پایه دارروشویی‌های پایه دار حتی قبل از اینکه مدل‌های جدیدتری مانند روشویی کابینتی روی کار بیایند وجود داشته و مورد استفاده قرار می گرفتند.
این مدل روشویی هم مناسب برای فضاهای مدرن و هم متناسب با فضاهای امروزی و لوکس می باشد.
چرا که تولیدکنندگان، آن را با طرح های فوق العاده خاص و دلپسندی ارائه کرده که قابل کاربرد در انواع محیط ها باشد.
نمونه اش روشویی سنگی جدید پایه دار که واقعا در ایجاد دکوراسیونی شیک و منحصربفرد، حتی بیشتر از روشویی کابینتی، نقشی مهم را ایفا می‌کند.

البته روشویی پایه دار، بیشتر در فضاهایی از سرویس بهداشتی که متوسط تا بزرگترند؛ بیشتر به کار می آیند و همینطور آن ها را می‌توان به روش‌های مختلفی مورد سفارش قرار داد.
مانند سفارش اینترنتی که دسترسی سریع، بی دردسر و کم هزینه تر به روشویی مذکور را فراهم کرده و در نتیجه جنس‌های دیگری از آن را برای انتخاب در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. مانند:

 • روشویی پایه‌دار چینی
 • روشویی‌ پایه دار سرامیکی پرسلانی

ارسال عمده روشویی به سراسر کشور

ارسال عمده روشویی به سراسر کشوردر راستای فروش روشویی، شیرآلات ساختمانی نوبل این وسیله بسیار مهم و در عین حال لوکس، برخی از واحدهای عرضه کننده، اقدام به در نظر گرفتن شرایط ویژه برای مشتریان و کاهش قیمت انواع روشویی کابینتی خود کرده اند.
از جمله‌ی این شرایط که توسط بزرگترین و برترین مراکز فروش محصولات سرویس بهداشتی در کشور که این مرکز نیز جزو آن‌هاست اعمال شده و کاملا به نفع خریداران هم می‌باشد؛ ارسال عمده تمامی روشویی‌های خریداری شده که با نازلترین  قیمت انواع روشویی کابینتی از سوی مشتریانی است که نسبت به سفارش اینترنتی این محصولات اقدام کرده اند.

در این صورت نیازی به حضور مشتریان در محل فروش نبوده و از راه دور و در سراسر کشور هم که حاضر باشند؛ هم می‌توانند بی دغدغه و بدون هزینه اضافه، هم سفارشاتشان را انجام داده و هم از ارسال کم هزینه و گاها رایگان انواع روشویی بهره مند شوند.

فروشنده روشویی های سرویس بهداشتی

فروشنده روشویی های سرویس بهداشتیبه مدل‌های موجود از روشویی‌های سرویس بهداشتی تا کنون پرداخته شد و با انواع آن آشنایی پیدا کردید.
حالا می خواهیم به طرح‌های بسیار خیره کننده و بسیار خوبی که تنها زیبا پسندان آن را انتخاب می کنند؛ اشاره کنیم که با مراجعه به بزرگترین مرکز فروش روشویی و به کمک فروشندگان متخصص و راهنما می توان به آن ها دست پیدا کرد:

 • روشویی طرح چوب
 • روشویی طرح سنگ
 • روشویی طرح ساده

هر کدام از این طرح ها، دکوراسیونی بی نظیر و چشم نواز را به وجود آورده و البته امتیازات بارز دیگری را هم در اختیار قرار می دهند.
قابل ذکر است که فروشندگان فعال در حوزه فروش این طرح‌ها که تبدیل به طرح‌های بسیار پرطرفداری شده اند؛ هم به فروش کمترین قیمت انواع روشویی کابینتی خارجی و هم روشویی ایرانی البته با بهترین کیفیت و ساختار پرداخته و می‌توان به کمک آن‌ها به نتایج خوبی رسید.

خریدار روشویی های کابینت دار جدید

خریدار روشویی های کابینت دار جدیدمدل روشویی دستشویی کابینت دار بهترین انتخابی است که خریداران می‌توانند انجام دهند.
به این دلیل که روشویی مورد نظر با به همراه داشتن کابینت و کشو، امکان مخفی کردن برخی از وسایل دستشویی و حمام را میسر کرده و از همین رو حتی برای سرویس‌هایی که از فضای کافی برخوردار نیستند؛ می‌باشد.

اما همین مدل جدید باز خود جزئیات دیگری از نظر نوع را در بر گرفته است که از این میان می‌توان به روشویی دستشویی سلطنتی کابینت دار اشاره کرد.
با اجرای این روشویی، واقعا که جنبه زیبایی کار خیلی بیشتر شده و در نهایت فضایی فوق العاده زیبا و لاکچری را به وجود می آورد.
پس اگر فکر خرید روشویی سلطنتی به سرتان افتاده، تردید نکنید که بهترین انتخاب را در مناسبترین قیمت انواع روشویی کابینتی کرده اید.

عرضه عمده روشویی های کابینتی کوچک

عرضه عمده روشویی های کابینتی کوچکروشویی کابینتی اندازه های مختلفی را شامل می شود که از این میان می توان به روشویی کابینتی کوچک اشاره کرد.
این نوع روشویی اکنون در جنس های متنوعی مانند روشویی کابینتی پی وی سی موجود بوده و سطح کار بسیار تمیز و درخشان می باشد.
خوشبختانه این جنس از روشویی کابینتی، دارای قیمت ارزان تری از قیمت انواع روشویی کابینتی است و بنابراین برای خریدارانی که به دنبال چنین قیمت انواع روشویی کابینتی از روشویی بودند مناسب به نظر می آید.
اما در توضیحی بیشتر از روشویی های کابینتی کوچک باید گفت که مناسب برای اجرا در فضاهای کوچک بوده و از مزیت های دیگر آن ها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • قابلیت کارکرد بسیار خوبی را به همراه دارند و به عنوان کمد کوچک نیز می توان روی آن حساب کرد.
 • فضای بسیار کمی را اشغال می کنند.
 • دوام و عمر طولانی را نیز به دنبال دارند.

صادرات بهترین سنگ های روشویی

صادرات بهترین سنگ های روشوییشاید روشویی سنگی از هر روشویی دیگری گرانقیمت تر باشد؛ اما در عوض ارزش دارد که بخواهید چندین برابر بیشتر مبلغ را پای آن پرداخت کنید.
چرا که هم نمای کار بسیار زیبایی را داشته و هم کیفیت اعلایی را در خود گنجانده است.
پس به جای صرف هزینه های چندباره برای خرید روشویی با جنس بدردنخور و بی کیفیت، می توان این گزینه را انتخاب کرد و برای یک عمر راحت بود.
این نگرانی هم وجود نخواهد داشت که ممکن است از مد بیفتند، زیرا قیمت انواع روشویی کابینتی و روشویی سنگی متناسب با هر دوره و فضایی طراحی شده و هیچگاه ارزش خود را از دست نمی دهد.
به همین دلیل است که اکنون معاملات بورس روشویی سنگی بیش از پیش توسعه پیدا کرده و منجر به صادرات بهترین سنگ های روشویی به بهترین بازارهای دنیا شده است.

شرکت پخش انواع روشویی به بازار داخلی

شرکت پخش انواع روشویی به بازار داخلیانواع روشویی از نظر طرح و مدل را برشمردیم و هر یک را تا حدودی شناختید و با آن ها آشنایی پیدا کردید.
لازم است بدانید که تمامی روشویی های مدرن و جدیدی که حالا به راحتی در نمایشگاه ها و واحدهای فروش پدیدار گشته و در دسترستان قرار گرفته اند؛ به لطف شرکت‌های پخش است که تمام امکانات موجود برایشان فراهم شده است.
هر کدام از شرکت های مذکور که نقش عمده ای را در توزیع این محصولات در بازار ایفا کرده اند؛ با برندهای خاصی همکاری داشته و می‌توانید از همینجا به برترینشان و کمترین قیمت انواع روشویی کابینتی دسترسی داشته باشید و در نهایت با سفارش روشویی های این چنینی، از شرایط خرید مستقیم و بهینه بهره کافی را ببرید:

 • انواع روشویی با سطح و بدنه بسیار قوی و درجه یک
 • انواع روشویی اصل و برند

توزیع عمده ست روشویی و کابینت

توزیع عمده ست روشویی و کابینتانتخاب ست روشویی و کابینت از چند منظر برای خریداران دارای فایده خواهد بود که آن را در گزینه های زیر ذکر کرده ایم:

 • خرید ست روشویی و کابینت می تواند هزینه های کمتری را نسبت به قیمت انواع روشویی کابینتی  دلیل سفارش عمده برای خریداران در پی داشته باشد.
 • همچنین اجرای چنین ستی که حتما هم با طرح و رنگ های آنچنانی عجین گشته؛ درجه هارمونی و تطبیق در فضا و در نهایت زیبایی آن را چند برابر خواهد کرد.

پس همین حالا نسبت به خرید این ست بسیار کاربردی از مراکز توزیع عمده اقدام کنید که بتوانید در عین برخورداری از این محصولات دلنشین، آن ها را با تخفیفاتی فوق العاده نسبت به قیمت انواع روشویی کابینتی که در آخر مساوی با قیمتی بسیار مناسب برایتان خواهد بود را تهیه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصولات با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128995693
تلفن : 02188520929
آدرس کانال: chinibana@
پست الکترونیکی: info@chinibana.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده روشویی pvc | عرضه مستقیم انواع روشویی از کارخانه تولید

اگر شما هم تا کنون قصد خرید روشویی کابینتی را داشته اید ، حتما با سوالاتی همچون :قیمت انواع روشویی کابینتی چقدر است؟بهترین فروشگاه آنلاین برای خرید روشویی کدام

پاسخی بگذارید

چینی بنا